Günün Tarihi:6 Ağustos 2020

‘Gücümüzü sizden alıyoruz’


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı makamında ziyaret etti. Altuğ, “Bizler üretirken, çalışırken ihtiyacımız olan huzuru, gücü sizlerden alıyoruz” dedi.

Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen SATSO organ seçimlerinin ardından gerçekleştirilen protokol ziyaretleri kapsamında İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı ziyaret eden SATSO Heyeti, aynı zamanda Emniyet Teşkilatının 173. Kuruluş yıldönümünü de kutladı. Söz konusu ziyarette konuşan Başkan Altuğ,  Emniyet Müdürü Fatih Kaya’ya görevinde başarılar dileyerek Emniyet Teşkilatı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Teminatımız

“Emniyet teşkilatımız iç güvenliğimizin teminatıdır” diyen SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, “Milletimizin geleceğini ve güvenliğini korumak adına canını feda etmeyi göze alan polislerimiz, karşılığı ödenemeyecek özverili bir duruşun sahipleridir. Onları her zaman minnet, şükran ve büyük bir sevgiyle hatırlamak bizim vicdan borcumuzdur. Bizler üretirken, çalışırken ihtiyacımız olan huzuru, gücü sizlerden alıyoruz” dedi.

Kutsal görev

Altuğ, “Türk Polis Teşkilatı, kuruluşundan bugüne kadar 173 yıldır vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü, kamu huzurunu, halkın can ve mal güvenliğini tesis etmek ve korumak için kutsal bir görevi ifa etmektedir. Bu uğurda canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum” diye konuştu.

‘Birliğe ihtiyacımız var’

İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ise söz konusu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Ekonomi de güvenlik ister. Hep birlikte halkın malı, canı için gayret ediyoruz.  Sinerji yaratmak çok önemli. Biz iki kurum olarak paydaşız. İyi bir takım olacağımıza inanıyoruz. Ülke olarak birliğe beraberliğe ihtiyacımız var. İlimizde bu birlik ve beraberliği birlikte tesis etmeyi arzuluyoruz” şeklinde konuştu. 

13 Nisan 2018 , Cuma Bu haber toplam 579 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU