Günün Tarihi:5 Aralık 2021

Bizim şifremiz 54


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (SATSO) geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen organ seçimlerinin ardından yeni yönetime tebrik ziyaretleri yoğunlaştı. Başkan Altuğ, “Bizim şifremiz 54. Hep birlikte Sakarya için çalışmalıyız” dedi.

STK’lar

Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte tebrik ziyaretlerini kabul ediyor. Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği  (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneği (SASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Esmer ve Yönetim Kurulu Üyeleri SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sakarya için çalışmalıyız

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Altuğ, “Sakarya’nın her alanında söz sahibi olmalıyız. Her derdi ile ilgilenmeliyiz.  Sivil Toplum Örgütleri arasında iletişimi sürekli kılarak birliktelik içinde ortak paydamız olan ilimiz ülkemiz için hizmet etmeliyiz. Amacımız tek.  Hayırlı ve güzel işler yapmayı arzu ediyoruz.  Biz birlik olursak Sakarya güçlenir. Sakaryalılar olarak mevcut kültür mozaiğimizi, ayrıştırmak için değil birleştirmek için kullanmalıyız. Hepimiz Sakaryalıyız. Bizim şifremiz 54. Hep birlikte Sakarya için çalışmalıyız” dedi.

13 Nisan 2018 , Cuma Bu haber toplam 772 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU