Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

CHP’de yöneticilere eğitim


CHP İl Başkanlığı tarafından ilçe başkanlarına ve il icra kurulu yöneticilerine eğitim verildi.

6 saat

Parti Meclisi Üyesi Gülizar Emecan, İstanbul Bölge Eğitim Koordinatörü Derya Şentürk, Parti Okulu Eğiticisi Çağlar Akay tarafından yöneticilere farklı konular hakkında altı saatlik bir eğitim verildi. CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, “Yaptığımız çalışmaların yanında, eğitime de yönetim olarak çok önem veriyoruz. Bugün misafirimiz olan parti meclisi üyemiz Gülizar Emecan ve koordinatörlerimiz Derya Şentürk, Çağlar Akay’a katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Uzman eğiticiler

Isır, “Eğitmenlerimizin bizlere verdiği katkılar hepimizin için çok önemli.  İlçe başkanlarımızın hepsinin memnun ayrılması eğitimlerden memnun kalmaları için uğraştık. Sakarya’mıza gelen parti okulumuzun eğiticileri konularında uzman kişiler olması, bilgilendirmeleri önemli. Konuk ettiğimiz eğitimcilerimizi tekrar bekliyoruz. Bu kadar verimli bir toplantıyı tüm ilçe yöneticilerimize de vermek istiyoruz

16 Nisan 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 707 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU