AK Başkanlar toplandı18 Nisan 2018, Çarşamba

Toplantıya katılım

Serdivan Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen AK Parti Sakarya Belediye Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme toplantısına AK Parti MKYK Üyesi ve Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Genel Merkez SKM Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Partili ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri katıldı.

İnsanı yaşat

AK Parti Sakarya Belediye Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme toplantısının açılış konuşmasını yapan AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, her alanda olduğu gibi yerel yönetimler alanında da AK Parti’nin ‘insanı yaşat ki devlet yasasın’ düşüncesini şiar edinmeyi bundan sonra da sürdüreceklerini belirtti. Kılıç, gerçekleştirilen toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

İstişare

Kılıç, 2019 yılına gidilen bu süreçte kapı kapı dolaşarak vatandaşlara yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirme yapılacağını belirtti. AK Parti Sakarya Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme toplantısında daha sonra,  AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, Milletvekilleri, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, belediye başkanları, belediye meclis üyeleriyle istişare ve değerlendirmelerde bulundu.

Bu haber toplam 660 defa okundu.