Günün Tarihi:21 Ekim 2021

Üreten güç Sakarya


Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetim kurulu üyeleri TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan’ı İstanbul Genel Merkezi’nde ziyaret etti.

Gündem

İstanbul TÜMSİAD Genel Merkezinde ziyaret eden TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetim kurulunu Genel Başkan Yaşar Doğan ve Genel Sekreter Osman Kapıcıoğlu ağırladı. TÜMSİAD Sakarya Şubesi Genel kurulunda seçilen yeni yönetim kurulunun Genel Merkez ziyaretinde yeni dönem çalışma faaliyetleri, ülke ekonomisi ve genel değerlendirmeler ele alındı. Sakarya Şubesi Yönetim Kurulunun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, “Sakarya Şube Başkanımız Ahmet Ölmez ve çalışma arkadaşlarımızla bu dönemde de hem Sakarya'da hem de bölge de üreten güç olmaya devam edecektir” dedi.

Teşekkür

Doğan, “Sakarya Şubemiz Marmara'da ekonomi için itici güç. Sakarya’nın bölgede üreten ve ekonomiye katkı sağlayan bir güce ulaşması bizim önemli hedeflerimizden.  Aynı şekilde sahaya dokunan şube teşkilatlanmamızla çalışmalarımızı Sakarya'da daha da fazla yoğunlaştırıp üreten, istihdam oluşturan, ihracat yapan kısaca katma değer sağlayan çalışmalarımız bu hedeflere ulaşmamızda kilit rol oynayacaktır. Bu vesileyle nazik ziyaretlerinden ötürü Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetim kurulundaki arkadaşlar teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Ekonomi

TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez, “Sakarya Şubesi olarak üyelerimizin ticari anlamda büyümesi, gelişmesi ve ülke ekonomisine katkıda bulunması için gayret sarf ediyoruz. Bizler işadamı olarak ülke ekonomisi için daha fazla çalışmak ve üretmek zorundayız. Bu anlamda şubelerimizin yol haritasını belirleyen, planlayan ve çalışmalarımızda bizlere her türlü destekte bulunan TÜMSİAD Genel Başkanımız Yaşar Doğan ve Genel Sekreterimiz Osman Kapıcıoğlu’na teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Hediye

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ziyaretin sonunda Genel Başkan Yaşar Doğan’a Geyve Ayva meyvesi ile Geyve yöresel ürünlerinin olduğu hediye paketini taktim etti. Sakarya Şubesinin TÜMSİAD Genel Merkeze yaptığı ziyarete, Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Şube Başkan Yardımcıları Ali Çilingir, İsa Aydoğan, Yusuf Çokal, Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş, Yönetim Kurulu üyesi Tacettin Omar, Nevzat Yetişircan, Nusret Sarı, Ömer Çelik, Necmi Güngör ve Genç TÜMSİAD Başkanı Cihan Okur katıldı.

 

19 Nisan 2018 , Perşembe Bu haber toplam 615 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU