Günün Tarihi:28 Şubat 2020

Sağlık çalışanları protokol eğitimi aldı


Cumhurbaşkanlığı eski Protokol Uzmanı “Bay Protokol” lakaplı İhsan Ataöv, Sakarya’daki sağlık çalışanlarına yönelik “Protokol kuralları ve kurumsal nezaket” eğitimi verdi.

Yoğun katılım

İl Sağlık Müdürlüğü personeline yönelik Cumhurbaşkanlığı eski Protokol Uzmanı İhsan Ataöv tarafından ‘Protokol kuralları ve kurumsal nezaket’ eğitimi verildi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı’nın katkılarıyla Orhangazi Kültür Merkezi’nde düzenlenen eğitime, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Güvey ile Başkan Yardımcısı Dr. Mümtaz Seyda,  Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Yardımcısı Dr. Ayhan Ak, sağlık çalışanları ve öğrenciler katıldı. Protokol

Protokol resmi bir törende, resmi bir yemekte, resmi bir açılışta, resmi bir toplantıda başında resmi olan her işte temsil gücü düşük olan ast ile temsil gücü yüksek olan üst arasındaki ilişkileri düzenleyen işin adıdır diyen Ataöv, “Protokol, kişinin resmiyette haddini bilmesidir. Astın üstüne, üstün üstüne bir disiplin zinciri vardır. Kardeşim istediğimi giyerim, istediğimi konuşurum, istediğimi yaparım dediğiniz an da o zincir kopar ve kaos olur. Protokolde makama saygı mecburdur. Bu sebeple kişiyi sev ya da sevme. Mevzu sevgi değil, saygıdır." Eğitimin sonunda Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Yardımcısı Dr. Ayhan Ak ile İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Güvey tarafından İhsan Ataöv’e plaket ve çiçek taktim edildi.

20 Nisan 2018 , Cuma Bu haber toplam 435 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU