Günün Tarihi:22 Mayıs 2022

Kan hayat kurtarır


Akyazı temsilciliği görevine atanan Mustafa Birincioğlu, kan bağışını yaptıktan sonra basın aracılığı ile Akyazılılara bir ünite kan hayat kurtarır sloganı ile Akyazılılara çağrıda bulundu.

Kutsal görev

Kızılay Genel Merkezi tarafından Akyazı temsilciliği görevine atanan Mustafa Birincioğlu, görev yazısını tebellüğ ettikten sonra kendisi ile birlikte aynı göreve atanan arkadaşları ile birlikte Gazi Süleyman paşa Cami önünde kan bağışı kabul eden Kızılay aracına giderek kan vermişti. Mustafa Birincioğlu, kan bağışını yaptıktan sonra basın aracılığı ile Akyazılılara bir ünite kan hayat kurtarır sloganı ile Akyazılılara çağrıda bulundu. Birincioğlu, kan vermenin kutsal bir görev olduğunun da altını çizerek “Bu konuda çok hassas olan ve bu hassasiyetlerini her vesile ile ispatlamış değerli hemşerilerimi kan vererek hayat kurtarmaya devam etmeye davet ediyorum” açıklaması yaptı.

Temsilcilik

Mustafa Birincioğlu, herkesin bildiği gibi kapanan Kızılay Akyazı Şubesini tekrar açarak Akyazılıların hizmetine sokmak için bir gayretin içinde olduklarını, şu an itibarıyla temsilcilik olarak açılış yapacaklarını ve en kısa zamanda da temsilciliğin şubeye dönüştürülmesi için gayretlerini en üst seviyeye çıkaracaklarını söyledi ve “Temsilcilik görevine benimle birlikte atanan arkadaşlarımla birlikte Akyazılılara en iyi hizmeti vermek için kollarımızı sıvadık sizlerden de destek bekliyoruz” diyerek açıklamasını tamamladı. 

21 Nisan 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 691 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU