Günün Tarihi:12 Nisan 2021

5 ilçede jeotermal enerji aranacak


5 ilçedeki 6 jeotermal arama ruhsat sahası için ihaleye çıkılacak. Sakarya Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığının konuya ilişkin ilanı, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Buna göre, Adapazarı ilçesinde 2, Kaynarca, Karapürçek, Akyazı ilçelerinde birer tane olmak üzere toplam 5 saha ile Hendek ve Akyazı ilçelerinin sınırları içinde kalan 1 saha da açık teklif usulüyle ihale edilecek. Büyüklükleri 921,7 hektarla 5 bin hektar arasında yaklaşık bedelleri ise 72 bin lira ile 460 bin lira arasında değişen sahaların ihaleleri 3 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 10.00'dan itibaren Sakarya Valiliği Resmi Daireler Kampüsü A blok 2'nci kat toplantı salonunda ard arda yapılacak. İstekliler tekliflerini ihale gün ve saatine kadar, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı İhale Komisyonuna teslim edebilecek.

 

21 Nisan 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 653 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU