Günün Tarihi:1 Mart 2021

Sevgi bağı 3. kez kuruldu


Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri gönüllü ve özverili çalışmaları ile ‘Sevgi Bağı’ adlı etkinliğin üçüncüsünü ‘Büyüklerimizle Birlikteyiz’ teması ile gerçekleştirdi.

Misafirler ağırlandı

Çocuk gelişimi ve eğitimi, el sanatları ve teknolojisi, yiyecek içecek hizmetleri, giyim üretim teknolojileri, bilişim teknolojileri ve büro yönetimi sekreterliği alanı öğretmen ve öğrencileri alanlarına özgü çalışmalarla programa katkı sağlamışlardır. Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çok amaçlı salonunda gerçekleştirilen ‘Büyüklerimizle Birlikteyiz’ etkinliği kapsamında Hendek Murat Nişancı Huzurevi sakinleri ve ilçemizin değerli büyüklerinden Rüştü Çürüksulu okulda ağırladılar. Misafirlere hediyeleri program sonunda taktim edildi.  

Özel ikramlar

Sevgi Bağı ‘Büyüklerimizle Birlikteyiz’  etkinlik programında Okul Müdürü Sevda Aslan açılış konuşmasında, “Yaşlılarımız, geçmişten geleceğe köprü olan kültürümüzü ve değerlerimizi geleceğe taşımamızı sağlayan en önemli değerlerimizdir “ vurgusunu yaparak programın anlam ve önemi ifade etmiştir. Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu öğrencileri rond oyunlarını; özel eğitim ve diğer tüm bölüm öğrencileri halk oyunları, dans gösterileri ve solo müziklerinin gösterisini yaptı. Ayrıca özel eğitim öğrencilerinin hazırlamış olduğu el emeği ürünleri sergi yapılmıştır.

24 Nisan 2018 , Salı Bu haber toplam 609 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU