Günün Tarihi:6 Haziran 2020

Yeni yağmursuyu hatları ihale edildi


SASKİ tarafından Büyükşehir Belediyesi ve Adapazarı Belediyesi’nin asfalt programında bulunan bölgelerde yağmursuyu altyapısı inşa etmek için gerçekleştirilen ihale tamamlandı.

 

Komisyon Başkanlığını İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Zeki Koç’un yaptığı ihalede 5 istekli teklif sundu. İhalenin ardından açıklamalarda bulunan Koç, “Büyükşehir Belediyesi ve Adapazarı Belediyesi tarafından asfalt çalışması gerçekleştirilecek güzergâhlarda ihtiyaç bulunan bölgelere 16 bin 700 metre uzunluğunda yağmursuyu altyapısı inşa etmek için ihalemizi tamamladık. Yağmursuyu ağımızı her geçen gün daha da genişletmeye devam ediyoruz. Bu da şehir merkezimiz için önemli bir yatırım olacak. İhale komisyonumuz isteklilerin teklifleri ile ilgili gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra sonucu kamuoyuna duyuracak. Hayırlı olsun” diye konuştu. İhaleye katılan istekliler ve sundukları teklifler şu şekilde; Mehmet Özen: 4 milyon 975 bin TL, Binyapı İnş. ve Nak. San. Tic. Ltd. Şti. 3 milyon 588 bin 100  TL, Muhammed Dal & Güngör İnce İş Ort. 3 milyon 398 bin 900 TL, Pilsan İnş. Mak. Plast. Müh. İml. San. ve Tic. Ltd. Şti. 3 milyon 988 bin 200 TL,Bilgin Adalan 3 milyon 429 bin 900 TL.

 

27 Nisan 2018 , Cuma Bu haber toplam 530 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU