Günün Tarihi:28 Şubat 2021

Yeni Akyazı için çalışıyorlar


Akyazı Belediyesi tarafından ‘Yeni Akyazı’ sloganıyla başlatılan dönüşüm çalışmaları kapsamında meydan ve trafiğin yoğun olduğu bölgelerde çalışmalar devam ediyor.

 

Cep parklar

Akyazı Belediyesi trafiğin yoğun olduğu bölgelerde yürüttüğü çalışmalar kapsamında Ömercikler Mahallesi’nde Kızılay Meydanı olarak bilinen Yahyalı Caddesi, 8020, 8024 ve 8043 sokağın kesiştiği kavşakta yeni düzenleme çalışmalarını başlattı. Akyazı Belediyesi Kızılay Meydanı’nda ki trafik karmaşışına son vermek ve şehrin önemli noktalarını daha güzel hale getirmek amacıyla yeni düzenlemeleri başlattı. Yeni düzenlemeyle kavşak içerisinde gidiş ve geliş yollarının değişmesi, şerit ve tabela yönlendirme ve araçlar için cep parklar oluşturulacak.

Rekreasyon

Akyazı'nın simgelerinden olan ve Türkiye Cumhuriyetinin ilk büyük kubbeli camisi olma özelliğini taşıyan Gazi Süleyman Paşa Camii çevre düzenlemesi devam ediyor. Cami çevresindeki yıkım çalışmaları sona erdikten sonra zemin düzeltme çalışmaları, Alt yapı ve drenaj sisteminde sona gelindi. Trafik karmaşasına çözüm olmak adına Kızılay Meydanı çalışmalarından sonraki adım Hamam Meydanı olarak bildiğimiz Necati Temek Caddesi, 8043, 8019 ve 9050 sokağın kesiştiği kavşakta yeni düzenlemeler başlatılacak. 

28 Nisan 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 606 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU