Günün Tarihi:19 Ağustos 2022

‘Kadınlar için çalışmaya hazırız’


Sapanca Kent Konseyi Kadın Meclisi, Sapanca Kaymakamı Ali Ada’yı makamında ziyaret etti.

Katılım

Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hatice Sever, Yönetim Kurulu üyeleri Zeynep Küçükvardar, Cemile Çakmak, Zeynep Seyhan, Hülya Memi, Selma Saylan, Emine İlter ile birlikte Kaymakam Ali Ada’ya ziyarette bulundular.

Bilgi verdiler

Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette Kadın Meclisi Başkanı Hatice Sever, Sapanca’nın ilk Kadın Meclisi olarak gerçekleştirmiş oldukları projelere ve çalışmalara ilişkin Ada’ya bilgi verdi. Meclis Başkanı Sever, “Oluşturduğumuz Kadın Meclisi sayesinde Sapanca için olumlu ve faydalı işler yapacağımıza, çocuklarımıza ve çevremizdeki birçok insana ve en önemlisi kadınlarımızın topluma kazandırdıklarını, neler yapabileceğini göstermiş olacağız” dedi. Kendilerini makamında ağırladıkları için Kaymakam Ali Adaya teşekkür ettiler.

Demokrasinin simgeleri

Kaymakam Ada, “Demokrasinin en belirgin göstergelerinden olan kadın kuruluşlarının, sosyal hayattaki varlığının yanında ne kadar aktif olduklarının da önemli olduğunu, kadının toplumda hak ettiği saygın konuma ulaşması yolunda elimizden gelen tüm gayreti göstermeye hazırız” dedi. Ziyaretlerinden dolayı Kadın Meclisi Başkanına ve üyelerine teşekkür etti. Meclis üyeleri Sapanca Kaymakamı Ali Ada’ya çiçek takdim ettiler.

 

28 Nisan 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 777 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU