Günün Tarihi:21 Eylül 2021

Ferizli’de iletişim zirvesi


Dönüşüm Konağı sosyal sorumluluk projesi kapsamında Deneyimsel Tasarımlar Öğretisi Enstitüsü tarafından Ferizli MYO’da İletişim Ustalığı Zirvesi düzenlendi.

Dersler

Yaşam kalitemizi ve kurduğumuz ilişkinin kalitesini arttırmak, ilişkiler sebebiyle yaşanan problemlere uygulanabilir öneriler sunmak için hazırlanmış özel bir program olan İletişim Ustalığı Zirvesi iki gün sürdü. Gün Deneyimsel Tasarım Öğretisi, İletişim Ve İletişim Çeşitleri, İnsan Tanıma Sanatı Ve Giz-Zıt İlişkiler Yasası, İletişim Stratejileri, İletişimde Bedel Ve Beklenti Yönetimi, Üç Boyutlu İletişim ve Sahne Sunum Becerileri konularında eğitimler verildi.

Şenlik

Yüksekokul öğrencileri, akademik ve idari personelin yoğun ilgi duyduğu zirve şenlik havasında gerçekleşti. Zirvenin ardından Deneyimsel Tasarımlar Öğretisi Enstitüsü hocalarına Ferizli MYO Okulu Müdürü Adil Başoğlu tarafından teşekkür belgesi verildi. Başoğlu, gerçekleştirdikleri Öğretisi tarafından Ferizli Meslek Yüksek Zirve çalışmalarından dolayı memnuniyetini dile getirerek hocalara ayrı ayrı teşekkür etti.

 

29 Nisan 2018 , Pazar Bu haber toplam 661 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU