Melike Sevde’ye moral verdiler!1 Mayıs 2018, Salı

Elim bir kaza

19 Temmuz 2017’de evinde yaşadığı elim bir kaza sonucu geçirdiği beyin rahatsızlığı nedeniyle evinde tedavi gören Sevde Melike Dural’a ve ailesine destek olmak amacı ile okuduğu lise olan Sakarya Anadolu Lisesi’nden ziyaretçiler vardı.

Desteğe hazırız

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere, Serdivan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim İkiz, Sakarya Anadolu Lisesi Müdürü Yalçın Sevindik ve Müdür Yardımcısı N. Nilgün Uygul ile Sakarya Anadolu Lisesi Sosyal Yardımlaşma Kulübü Öğretmeni A. Derya Kurnaz ve öğrencileri Melike ve ailesini ziyaret ederek her türlü desteğe hazır olduklarını belirttiler.

Örnek öğrenci

Melike’nin hem davranışları ile hem başarısı ile örnek bir öğrenci olduğunu belirten Okul Müdürü Yalçın Sevindik tüm okul öğretmen ve öğrencilerinin dualarının Melike ile olduğunu söyledi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere, anne ve babası da öğretmen olan Melike Sevde’nin her zaman eğitim camiasının da yanında olduğunun altını çizdi.

Güzel fidan

İkiz’de evde hasta bakımı, belediyeden ambulans hizmeti konularında bir aksama olup olmadığını sordu, aileye her anlamda destek olacaklarını söyledi. Öğrenciler de, “Bir güzel fidan yeşermek için yardım bekliyor, destek istiyor” diyerek tüm Sakarya’yı arkadaşları Sevde Melike’ye umut olmaya davet ettiler.   

Dualarımız seninle

Öğrenciler, “Bizler Melike’nin iyileşeceğine inanıyoruz ve onun için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Farklı gruplar oluşturduk, haber metinlerini,videoları paylaştık ve bu grubu da irtibatta olma ve size destek olmak amacıyla kurduk.Her zaman yanınızdayız Hakan hocam.Dualarımız sizinle.” dediler.

 

Bu haber toplam 1206 defa okundu.