Günün Tarihi:29 Kasım 2021

Tuncer; ‘En güzel hizmetler için adayım’


AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan Mustafa Tuncer, gazetemize yaptığı ziyaretinde bilgi birikimlerini paylaşmak, ülkesine ve milletine en güzel hizmetleri vermek için aday adayı olduğunu söyledi.

Hizmet etmek

Tuncer, MÜSİAD Amerika Başkanı olarak ABD’de Türkçe gazete çıkardığını ve işleri dolayısıyla da yılın belli bölümünde Sakarya’da olduğunu vurgulayarak, “Adapazarı’nda doğup büyümüş biri olarak halen işyerimde burada. İlimize hizmet etmek, bilgi birikimimi paylaşmak adına aday adayı oldum” dedi.

Allah verir

Sakarya’nın çok güzel bir şehir olduğunu ve yıldızının sürekli parladığını söyleyen Tuncer, “İşte ben de bu yıldızı daha da parlak hale getirmek için mücadele içinde olacağım. Ben, ‘Siz ne kadar kendinizden verirseniz, Allah’ta size o kadar çok verir’ düsturu ile hareket eden bir kişi olarak çalışma yapacağım” dedi.

Yeşillendirme

AK Parti’de aday adayı olanların hepsinin hizmet yolunda olduğunu ifade eden Tuncer, “Bende bu hizmet yoluna talibim. Eğer siz bir dere iseniz geçtiğiniz yeri yeşillendirmeniz oraya güzellikleri katmanız gerekir. İşte ben de bir dere ve çağlayan olarak her yönüyle milletime, ülkeme ve ülke içinde hem de dış ülkelerde daha güçlü hale gelmesine yönelik çalışmalar içinde olacağım” diye konuştu.

AK Parti’den Sakarya Milletvekili Aday Adayı olan Mustafa Tuncer gazetemiz YENİGÜN’e yaptığı ziyaretinde, İmtiyaz Sahibi Halil İbrahim Balcı, Sorumlu Müdürümüz Müjdat Çetin ve Yazarımız Cevdet Güngör’e görüşlerini aktardı.

 

1 Mayıs 2018 , Salı Bu haber toplam 737 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU