Günün Tarihi:13 Nisan 2021

Bakkaldan destek teşekkürü


Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, yönetimi ve Meclis Başkanı Talip Kuriş yaptıkları ziyarette bakkal esnafına desteği için teşekkür etti.

Birlikte hareket

Şehir için tam birliktelik düşüncesiyle hareket ettiklerini belirten Başkan Akdardağan, “Şehrimiz esnafıyla, iş adamlarıyla, yöneticileriyle bir bütündür. Birlikte hareket ederek şehrimizin geleceğe dönük hedeflerine ilerlemesinde katkı sunmaya devam etmeliyiz. Sakaryalılık kimliğimizle ortak hareket etmeliyiz. SATSO’nun bu fikirle yaptığı tüm işlerin yayında yer almaya devam edeceğiz” dedi.

 

Sofraya aş

Mahalle bakkallarına sahip çıkılması için herkesin destek vermesi gerektiğinin altını çizen Başkan Akdardağan, “Haksız rekabete, büyük alış veriş merkezleri ve zincir marketlerin esnafımıza yaşattığı zor günleri hepimiz biliyor. Esnafımız yaşamalı ki, ayakta kalabilsin. Mahallerin simgesi olan bakkallarımız sosyal dengenin sağlanmasında, sofraya aş, tuz, ekmek gelmesinde büyük rol oynar. Şehrimizde oluşan istişare kültürünün devamıyla, esnafımızın sorunlarının çözümü için birlikte adım atmalıyız” Diye konuştu.

 

Bakkalla sahip çıkın

Ziyaret için teşekkür eden Başkan Altuğ, bakkal esnafının büyük zincir marketlerle rekabet edebilirliğinin zorluğuna dikkat çekerek, herkesi bakkala destek olması çağrısı yaptı. Altuğ esnafa destek için kurum olarak gerekeni yapacaklarını, mahalle bakkallarının zincir marketlere karşı verdiği mücadelede yanlarında olduklarını söyledi.  Başkan Altuğ ayrıca SATSO öncülüğünde gündeme taşınan “Şifremiz 54” çalışmasına da değinerek, Sakaryalılık bilinciyle hareket edeceklerini söyledi.  Başkan Akdardağan, SATSO ve yönetimine bakkallara desteği için teşekkür etti.

 

 

2 Mayıs 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 625 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU