Günün Tarihi:26 Temmuz 2021

AK Hendek toplandı


AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Nisan ayı ‘Danışma Meclisi Toplantısı’ yaptı.

Destek istediler

Divan Başkanı İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, üyeleri Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları Bedia Yılkın ve Fadıl Fide, Yönetim Kurulu Üyesi Adem Öz ve Meclis üÜyesi Şenay Sakal oldu.  Ana kademe, kadın kolları yönetimi, gençlik kolları yönetimi ve mahalle başkanlarının katıldığı toplantının ağırlık konusu 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler ve AK Parti Sakarya Milletvekili aday adaylarının kendilerini tanıtarak 5 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan temayülde destek istemeleri oldu.

En iyisi seçilecek

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Sofu, “Her ay yaptığımız danışma meclisi toplantımız bu ay biraz daha farklı olacak. Erken seçim dolayısıyla şuana kadar 70 civarında aday adayımız var. Bizler bu göreve talip olan aday adaylarımızı dinleyerek onları tanımaya çalışacağız ve temayülde bize göre en iyi 7 ismi seçeceğiz. Bu nedenle danışma meclisimizi ağırlıkta olarak aday adaylarımızı tanımaya ayıracağız. Bu yolda aday adaylığını açıklayan herkese başarılar diliyor, Ülkemiz ve Sakarya'mız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Adaylar

Hendek İlçe Teşkilatının Danışma Meclisi ve gündüz konukları AK Parti Milletvekili aday adayları Semiha Bafralıoğlu, Bilgehan Doğru, Halime Yeni, Selçuk Yaşar, Mustafa Tuncer,  Mahmut Tandoğan, Resul Dalkıran, Ali Ateş, Lütfü Bayraktar, Mustafa Ak, Nuray Sağıroğlu, Ekrem Duran, Ayşe Özkul Erdem, İmdat Ersoy, Osman Çelik, Murat Bayrak, Gürcan Doğan  oldu. Temayül yoklamasından önce milletvekili aday adayları ilçe toplantısına konuk olarak kendilerini tanıttılar, Sakarya için düşüncelerini anlattılar.

3 Mayıs 2018 , Perşembe Bu haber toplam 557 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU