Günün Tarihi:19 Ağustos 2022

Kardeşlere sahip çıkılacak


İHH Akyazı temsilciliği tarafından başlatılan ‘Kardeşine sahip çık’ kampanyası tüm hızıyla sürüyor.

Örgü anneleri

Kampanya nedeniyle Gazi Süleyman Paşa Cami önünde stant açan temsilcilik yetkilileri, proje kapsamında özellikle çocukların sürdürmekte oldukları çalışmaları takdirle karşıladıklarını belirterek, “Çocuklarımız bir taraftan evlerinden tedarik ettikleri her türlü giyilmemiş yeni giysi ve örgüleri annelerinden alıp stant’a getirdiklerini bir taraftan da stantta getirdikleri o eşyaları satarak gelir elde ettik. Bu duygu mükemmel bir duygu ve bu duyguyu her çocuğumuz yaşamalı” açıklaması yaptılar.

 

Gelir elde edildi

Kardeşine sahip çık projesi kapsamında bir taraftan çocuklar gelir elde etmeye çalışırken, diğer taraftan da büyükler de evlerinden getirdikleri yiyecekleri satmak suretiyle o projeye gelir elde ederek katkı vermeye çalışıyorlar. Elde edilecek olan gelir yetim ve gelir düzeyi düşük olan çocuklar için kullanılacak.

3 Mayıs 2018 , Perşembe Bu haber toplam 696 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU