Günün Tarihi:31 Ekim 2020

Saadet Partisine aday akını var


Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığında genel seçimler öncesi milletvekili aday adayı başvuruları sürüyor.

Aday olan isimler

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı son günlerde yoğun günler yaşıyor. Sakarya Üniversitesinde okuyan fedakâr gençler milletvekilliği aday adaylığı için başvuruda bulundu.  Genç adaylar Recep Tayyip Sağızlı, Muhammet Yılmaz, Ahmet İnan ve Muhittin Aslantaş, başvuru formlarını İl Seçim Karargâh Başkanı Ali Ahmet Çelik’e teslim etti.  Başvuru sonrası konuşan aday adayları sınıflardan kampüslere, kampüslerden meclise yeni bir dünya kuracaklarını belirttiler. Aday adaylığını açıklayanlar listesine bir tanesi de Abdullah Satır oldu. Başvuranlar arasındaki diğer isimler ise şöyle; Harun Uysal, Fatih Necmettin Altıntaş, Onur Satılmş ve Süleyman Boyraz.

 

Sorumluluk var

Başvuruda bulunan adaylar, “ İçinde bulunduğumuz dünyada ve ülkemizde karşı karşıya kaldığımız sorunların ve yaşadığımız eksiklerin farkına vararak, biz gençlerin de üzerine az da olsa önemli sorumluluklar bindiğinin farkındayız. Bu sebeple elimizden geldiğince ülkemize ve milletimize yardımcı olmak için genç beyinlere ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz. Bizler her şeyden evvel gençliğin verdiği dinamizmin farkına vararak heyecanı her zaman daim olan Saadet Partisi’nde bu heyecana ortak olduk” dediler.

 

3 Mayıs 2018 , Perşembe Bu haber toplam 777 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU