Günün Tarihi:23 Haziran 2021

2 bin aileye Ramazan paketi


İHH İnsani Yardım Vakfı Sakarya Şube Başkanı Sabahattin Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret ederek Ramazan ayında yapılacak insani yardım çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

İnsani yardım

İHH Sakarya Şube Başkanı Sabahattin Aydın beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Başkan Öztürk’ü makamında ziyaret ederek daha önce yapmış oldukları insani yardım faaliyetleri ve ramazan ayı için gerçekleştirecekleri insani yardım çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

Ramazan faaliyetleri

Ziyarette her yıl olduğu gibi bu yılda ramazan faaliyetlerine devam edeceklerini dile getiren Aydın, “25 yıldır devam eden Ramazan çalışmalarımızı bu yıl ki Ramazan ayında da devam ettireceğiz. Bu yıl Sakarya içerisinde yaklaşık 2 bin aileye kumanya paketi dağıtmayı planlıyoruz. Fitre ve zekât dağıtımlarımızı yurtiçi yurtdışında da ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya çalışacağız” diyen Aydın Erenler Belediye Başkanı Cavit Özürk’e teşekkür ederek “ Düzenlenen yardım kampanyalarında bizleri yalnız bırakmayan emeğini desteğini esirgemeyen Başkanımız Cavit Öztürk ve Erenlerdeki hayırseverlerden Allah Razı olsun” dedi.

 

Elinden tutmalıyız

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk “ İHH İnsani Yardım Kuruluşunun yurtiçi ve yurtdışında yaptığı başarılı insani yardım çalışmalarını takdir ediyorum. Ülkemize yakışan nerede bir mazlum varsa elinden tutmak, İHH İnsani Yardım Kuruluşu da bunu hakkıyla yerine getiriyor. Gerek yurtiçi gerek yurtdışı Somali, Gazze,Afrin, Suriye’de için İnsani yardım kampanyalarına hem Belediyemiz bünyesinden hem ilçemiz hayırseverlerimiz ile birlikte destek olduk olmaya da devam edeceğiz. Dolayısıyla yardım faaliyetlerinde emeği geçen Sabahattin kardeşimize ve yönetim kurulu üyesi tüm kardeşlerimize çalışmalarında Allahtan kolaylıklar diliyorum”  diyerek ziyaretlerinden dolayı İHH İnsani Yardım Vakfı Sakarya Şube Başkanı Aydın ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

 

5 Mayıs 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 522 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU