Günün Tarihi:29 Temmuz 2021

AZO’da gündem sorunlar


Adapazarı Ziraat Odası’nın dün gerçekleştirilen meclis toplantısında Adapazarı çiftçisinin sorunları ele alındı. Oda başkanı Ercan Ateş sorunların çözümü için projeler hazırladıklarını dile getirdi.

Meclis toplantısı

Adapazarı Ziraat Odası’nın olağanüstü kongresinin ardından oluşan meclisi ikinci toplantısını dün gerçekleştirildi. Oda binasındaki yeni toplantı salonunda Meclis Başkanı Ramis Yücel başkanlığında yapılan toplantıya Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş’in yanı sıra yönetim kurulu ve meclis üyeleri katıldı. Toplantıda Nisan ayı gelir gider tablolarının yanı sıra üretici pazarlarının geliştirilmesi de görüşüldü.  Toplantıda ayrıca meclis üyelerine Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın 250 bin gebe düve projesi hakkında bilgi verildi.

 

Proje çalışmaları

Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş, “ Çiftçilerimizin sorunlarının farkındayız. Yeni yönetim olarak bu sorunların üzerine gideceğiz. Üreticilerimiz için faydalı olacak proje çalışmalarımız var bunları kısa süre içerisinde hayata geçirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

5 Mayıs 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 712 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU