Günün Tarihi:20 Ekim 2020

Miniklere ağaç türleri tanıtıldı


Taraklı Atatürk Ortaokulu Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kulübü öğrencileri Orman İşletmesinde orman mühendisi olarak görev yapan Aytek Fırat´tan Taraklı tabiatında bulunan ağaç çeşitleri hakkında bilgi aldılar.

Bilgi alışverişi  

Taraklı Atatürk Ortaokulu Kültür ve Tabiat Kulübü öğrencileri Sınıf öğretmeni Mehtap Özben rehberliğinde  Taraklı Orman İşletmesinde  orman mühendisi Aytek Fırat´tan Taraklı tabiatında bulunan ağaç çeşitleri, yaşayan hayvanlar, ağaçların bakımı ve  koruması, tohumların korunması ve ağaçların yaşlarıyla ilgili bilgi aldı. Orman mühendisi Aytek Fırat Taraklı ormanlarında en çok sedir, kara ve kızıl çam türünün bulunduğunu söyleyerek ağaçlar hakkında bilgi verdi.  Taraklı Atatürk Ortaokulu Müdürü Musa Gürol Taraklı Orman İşletme şefliğine yetkililerine teşekkür ederek, “Öğrencilerimiz bilgileri yetkili kurumların görevlilerinden alıyor. Böylelikle daha verimli bilgi ediniyorlar” dedi. 

6 Mayıs 2018 , Pazar Bu haber toplam 558 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU