Günün Tarihi:9 Mart 2021

KKTC ve AFAD buluşması


Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı Personel ve İdari İşler Müdürü Sevgi Aykın ve beraberindeki heyet Sakarya AFAD Müdürlüğünü ziyaret etti.

İlimizin afetselliği anlatıldı

KKTC Heyetine İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş eşlik etti. İl Müdürü, heyete AFAD Müdürlüğünü gezdirerek yaptığı ve yapmakta olduğu çalışmaları, İlimizin afetselliği konuları hakkında bilgiler aktararak karşılık bilgi alışverişlerinde bulunuldu. 28 Nisan tarihinde AFAD Başkanlığımız ve KKTC Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı arasında yapılan ‘Afet ve Acil Durumlar Yönetimi Alanında İşbirliği’ protokolünden de bahsedilerek AFAD Müdürlüğü ile KKTC Sivilsavunma Teşkilatı Başkanlığı ile birlikte afet ve acil durumlara yönelik özellikle afet öncesi afet risklerinin azaltılması konularında ortak proje yapmak ve tecrübe paylaşımında bulunmak üzere İl Müdürümüz Hüseyin Kaşkaş'ı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne davet ettiler. İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek heyete teşekkür etti.

6 Mayıs 2018 , Pazar Bu haber toplam 626 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU