Günün Tarihi:5 Aralık 2021

Mustafa Kemalpaşa’da Kitap Takası Festivali!


Adapazarı Mustafa Kemalpaşa İlkokulu 3. ve 4. sınıflar tarafından hazırlanan ve geleneksel hale getirilmesi planlanan ‘Kitap Takası Festivali’nin birincisi okul bahçesinde gerçekleştirildi.

İki saat sürdü

Okul bahçesinde Perşembe günü saat 10.00 – 12.00 saatleri arasında gerçekleştirilen festivale Adapazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Koray Keskin, 21 Haziran İlkokulu Müdürü İskender Keskin, Mustafa Kemalpaşa İHO Müdürü Hasan Dişli, Eser İlkokulu Müdür Yardımcısı Güngör Yazar katıldı.

4 okul birden

Festival 21 Haziran İlkokulu, Mehmet Nuri İlkokulu, Eser İlkokulu ve Mustafa Kemalpaşa İlkokulu 3 ve  4. sınıf öğrencilerinin katılımlarıyla gerçekleşti. Bu etkinlik sayesinde farklı okullardaki öğrenciler birbirleri ile tanışırlarken, okudukları kitapları aralarında takas ederek değerlendirdiler ve etkinlik sonunda da oyunlar oynayarak eğlendiler.

7 Mayıs 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 1103 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU