Günün Tarihi:1 Mart 2021

SATSO aylık toplantısı


SATSO 12. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısı gerçekleştirildi.

Hayırlı olsun

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) çoğunluğunu kırtasiye baskı işleri ve medya kuruluşlarının faaliyetleri ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 12. Meslek Komitesi üyeleri aylık olağan toplantılarını komite başkanı Zafer Bekdemir başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıda baskı ve matbaa reklam çalışmalarında sektörde faaliyet gösteren yerel firmaların tercih edilmesinin önemine dikkat çekildi. Komite adına açıklamada bulunan Komite Başkanı Zafer Bekdemir, özellikle Genel Seçim sürecinde ilimizde bu tür çalışmaların yoğunlaştığını ifade ederek, “24 Haziran 2018 Genel Seçimlerine başvuru yapan tüm Milletvekili Aday Adaylarını tebrik ediyor, vatana ve millete hayırlı olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.

Destek

Bekdemir, “Bu süreçte tüm Milletvekili Aday Adaylarının reklam ve tanıtım ( broşür, afiş, araç giydirme, branda afiş, promosyon vs.) ihtiyaçları olacaktır. İlimizde bu sektörde faaliyet gösteren, vergisini Sakarya’mıza ödeyen, yatırımını Sakarya’mıza yapan firmalarımız tüm ihtiyaçları karşılayabilecek niteliktedir. Aday adaylarımızın bu çalışmalarını yaparken reklam ve tanıtım çalışmalarını Sakarya’mızdan yapmalarını 12. Meslek komitesi adına arzu ediyoruz. Sakarya’nın vekili, kazandığını kendi ilinde harcayan kendi ilinin gelişmesine katkı sağlayan olmalıdır diyoruz” dedi.

8 Mayıs 2018 , Salı Bu haber toplam 594 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU