Günün Tarihi:10 Temmuz 2020

Karasu’ya Emniyet binası


Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya Karasu’ya bir dizi ziyarette bulundu. Karasu Belediyesini ziyaret eden Kaya, Başkan İspiroğlu’ndan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yeni bina ihtiyacı

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Karasu merkez Aşağı Aziziye Mahallesinde yapımına başlanılması düşünülen İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet binasının alanında incelemelerde bulunarak Başkan İspiroğlu’ndan bilgi aldı. İspiroğlu, mevcut İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının yetersiz olması nedeniyle oluşan yeni bina ihtiyacının giderileceğini belirterek, alanla ilgili tüm çalışmaların başlatılacağını belirtti.

 

Önemli ilçelerden

Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmayı amaçladıklarını kaydeden Başkan İspiroğlu, her türlü ihtiyaca yetecek, modern yeni Emniyet Müdürlüğü hizmet binasının en yakın zamanda bitirilmesinin planlandığını söyledi. Karasu’nun, Sakarya’nın en gözde ilçelerinden biri olduğunu söyleyen Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, “Karasu hızla gelişen ve büyüyen önemli ilçelerden bir tanesi. Mevcut Emniyet Müdürlüğü binamızın ilçemize yetmeyeceği düşüncesiyle yapılması planlanan yeni Emniyet Müdürlüğü binasının alanında incelemelerde bulunduk” dedi.

 

24 saat güvenlik

Müdür Kaya, “Yapılması planlanan yeni emniyet binasıyla, emniyet mensupları daha elverişli bir çalışma ortamına kavuşacakları düşüncesindeyim. Emniyet mensuplarımızın çalışma ortamının iyileştirilmesi ilçe geneline de yansıyarak, ilçemizin 24 saat güvenliğinin sağlanması ve vatandaşımızın emniyet ile olan işlemlerinin daha rahat ve kolay bir şekilde yapılması sağlanacağının kanaatindeyim. Emniyet binamızın hayırlı olmasını dileyerek, bizlere ev sahipliği yapan Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’na teşekkürlerimi sunarım” dedi.

 

Emniyetin yanındayız

Karasu İlçesinde görevli Emniyet mensuplarının çalışmalarını takdirle karşıladığını belirten Başkan İspiroğlu, “Emniyet Müdürlüğümüz ilçemizde asayişi sağlamanın yanı sıra vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde yaşaması adına gece gündüz demeden, fedakârca can ve mal güvenliğimiz için çalışarak başarılı hizmetlere imza atıyorlar. Vatandaşlarımızın birlik, beraberlik, huzur ve barışı adına ilçemizde gösterdikleri üstün gayretler ve başarılı çalışmalarından dolayı tüm emniyet mensuplarımıza halkımız adına teşekkür ediyorum. Karasu Belediye olarak da gerekli tüm konularda Emniyet Teşkilatımıza destek vermeye hazırız” dedi.

 

 

8 Mayıs 2018 , Salı Bu haber toplam 662 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU