Acar, ‘Kocaali güzelleşiyor’9 Mayıs 2018, Çarşamba

Çalışmaları anlattı

Kocaali Belediyesi Çevre Koruma, Kontrol Müdürlüğü tarafından Karadeniz sahil yolu üzerinde bulunan kavşaklarda peyzaj düzenlemesi yapılıyor. Yapılan peyzaj düzenlemesi ile birlikte Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ‘Zeytin Dalı Harekâtı’na ithafen kahraman şehitlerimizin anısına zeytin ağacı dikildi. Belediye Başkanı Ahmet Acar, Kocaali Belediye Başkanlığı tarafından Karadeniz sahil yolu üzerinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Düzenleme

Başkan Acar, “Göreve geldiğimiz günden itibaren ilçemizin çehresini değiştirmek için “Halka Hizmet Hakka Hizmettir” düsturu ile çalışmalarımıza ara vermeden hızla devam ediyoruz. D100 karayolu üzerinde bulunan iki önemli arter olan Cumhuriyet Caddesi ve Sakarya Caddesi’nde bulunan kavşaklarda Karayolları Genel Müdürlüğü ile birlikte çalışma yürütüyoruz.  Yapılan çalışmalar kapsamında kavşaklarda peyzaj düzenlemesi yaptık. Bu çalışmalar kapsamında ilçemize çehresini değiştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Harekat

Başkan Acar, “Kavşaklara kahraman askerlerimizin ve ‘Zeytin Dalı Harekâtı’ anısına zeytin ağacı dikildi. Bu vesile ile operasyonlarda şehit düşen Mehmetçiklerimize rahmetle anar, gazilerimize yüce Allah’tan şifa dilerim. Ülkemizin sınır güvenliğini korumak için başlatılan bu harekâtı, gözyaşlarıyla bizlerden umut bekleyen Suriyeli kardeşlerimizi ve yapılan kahramanlıkları da kahramanlarımızı da asla unutmayacağız” ifadelerini kullandı.

 

Bu haber toplam 723 defa okundu.