Günün Tarihi:5 Ağustos 2021

SMMO ile Premier’den protokol


Sakarya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ertuğrul Kocacık ve Best Western Premier Hotel Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İlknur Çakar tarafından oda ve otel arasında geçerli olacak bir protokol imzalandı.

Hizmet

Bu anlaşmayla odaya bağlı tüm üyeler ve çalışanları ile oda personelinin; oteldeki konaklama, restoran, David People King Boss gibi hizmetlerinden indirimli faydalanması sağlanmış olup bu ayrıcalıklar üyelere duyurulmuştur. Başkan Kocacık, “Yapmış olduğumuz anlaşmalar ile meslektaşlarımıza her alanda özel fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Best Western Premier ile yaptığımız bu anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İş birliği

BW Premier Halkla İlişkiler Müdürü Çakar ise; “Bu tür işbirliklerini fazlalaştırmayı hedeflediklerini,  Sakarya’da hizmet veren tüm sivil toplum kuruluşları ve odalar ile devamlılık esasıyla çalışmak istediklerini söyledi. İmzalanan protokolün bir yıl boyunca geçerli olduğunu ve her iki tarafa da memnuniyet vermesi dilediğini ifade etti.

 

10 Mayıs 2018 , Perşembe Bu haber toplam 591 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU