Günün Tarihi:29 Mayıs 2020

Çiçekçi, ‘Kadınların yanındayız’


Ferizli’de her yıl düzenlenen resim kursu açıldı. Sergiye Katılan Kaymakam Çiçekçi, “Kaymakamlık olarak her zaman bayan arkadaşlarımızın yanındayız” dedi.

Açılış

Ferizli İlçe Kaymakamlığına Vekâlet Eden Söğütlü İlçe Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekçi’nin açılışını yaptığı sergiye İlçe Protokolü siyasi ve sivil toplum örgütleri temsilcileri ve davetliler tarafından katılımı ile gerçekleştirildi. Söğütlü İlçe Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekçi, “Emel Hocamızın yaptığı çalışmalarını her zaman birçok el sanatları kurslarında sohbetlerde isimi duyuyordum bugünde yakından yapılan eserleri yakından görmekten de memnum” diye konuştu.

Boş vakit

Kaymakam Çiçekçi, “Bayanları El Sanatları Kurslarına katılmaları evlerinde boş vakitlerini değerlendirme açısından kurslarda yeni çevrelere girmeleri, değişik insanları tanımaları hem kültür açısından hem de yaptıkları işler ailelerindeki gençlere örnek olmakta. Kaymakamlık olarak her zaman bayan arkadaşlarımızın yanındayız.  Resim sergisinin açılışında emeği geçen arkadaşlarımızda teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Teşekkür

Resim Öğretmeni Emel Erkan, “Ferizli’de ilk kurs resim kursları açılışına başladığım günden itibaren her yıl açmış olduğumuz kurslarımıza katılım sağlayan örnek olan daire müdürlerimize, ev hanımlarımıza, genç kardeşlerimize ve kurslarımıza, bizlere her zaman moral neşe ile çalışmalarımızda büyük katkı veren Nesrin Yılmaz hanıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

12 Mayıs 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 588 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU