Günün Tarihi:21 Ekim 2021

Selçuk adaylığını açıkladı


Akyazılı iş adamı Mehmet Selçuk dün düzenlediği basın toplantısı ile CHP’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Adaylığını açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi’nde aday adaylığını açıklayan ilk isim Mehmet Selçuk oldu. Akyazılı iş adamı Selçuk dün il binasında düzenlediği basın toplantısı ile CHP’den aday adayı olduğunu açıkladı. Basın toplantısına Selçuk’un yanı sıra İl Başkanı Erdoğan Isır, parti yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, “ Bizlerin başvuruları yıllardan beri genel merkeze yapılır. Genel merkezdeki başvuru süreleri de devam etmektedir. CHP Sakarya’da yeterli sayıda milletvekili ile fazlasıyla temsil edilecektir. Bugün iki aday adayımız açıklamalarını yapacaklar 19 Mayıs tarihinde de Funda Düğün Salonu’nda bir aday adayı tanıtımı yapmayı planlıyoruz” dedi.

Bilgi ve beceri

Sakarya’ya karşı kendini sorumlu hissettiğini belirterek sözlerine başlayan CHP Milletvekili Aday Adayı Mehmet Selçuk, “ Sakarya’mızın sorunlarına vakıf çözüm önerilerini üretebilecek bilgi ve kabiliyetteyim. Bilgi ve becerimizi Sakarya’nın hizmetine sunmak için sizlerden destek bekliyorum. Sakarya insanların bir arada huzur içinde yaşadığı nadir şehirlerdendir. Bu kadar çok kültürlülüğün olduğu ilimizde başarılı olan bir insanın ülke genelinde de çok başarılı olacağına inanıyorum.”

Hedef

Selçuk, “CHP’yi iktidara taşımayı kendime hedef edindim. İlimizle ilgili de birçok hedefim var. Sorunları bilirsek çözümü zaten hedef oluşturacaktır. Mükemmel bir doğası olan ilimizin hak ettiği gelişmişliğe ulaşamadığını düşünüyorum. Coğrafi avantajlarımızı iyi değerlendiremedik. Sakarya’nın bütün potansiyelini inşallah iktidara taşıyacağız. İktidar özlemimizin 24 Haziran’da son bulacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu. 

13 Mayıs 2018 , Pazar Bu haber toplam 1525 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU