Günün Tarihi:24 Kasım 2020

‘Kuran’a dokunamazlar’


Kur'an-ı Kerim'den bazı ayetlerin çıkarılması yönünde Fransa'da yayımlanan bildiriyi protesto etmek amacı ile basın açıklamasını yapan SAÜ Alperen Ocakları teşkilatı Başkanı Cengizhan Canlı, “ Hiç kimse Kuran’ın tek bir harfine dahi dokunamaz” dedi.

Basın açıklaması

SAÜ Alperen Ocakları Üniversite Teşkilatı dün düzenlediği basın açıklaması ile Kur'an-ı Kerim'den bazı ayetlerin çıkarılması yönünde Fransa'da yayımlanan bildiriyi protesto etti. Merkez Kafeterya önünde toplanan grup adına basın açıklamasını okuyan SAÜ Alperen Ocakları teşkilatı Başkanı Cengizhan Canlı, “ Her zaman olduğu gibi yine İslam’ı karalamaya yönelik bir algı yaratılmaya çalışılmış ve Allah’ın kelamı olan Kuran-ı Kerim’e dil uzatılmıştır. Hiç kimse Kuran’ın tek bir harfine dahi dokunamaz. Tüm Müslümanları kutsal kitabımıza sahip çıkmaya davet ediyoruz” dedi.

 

15 Mayıs 2018 , Salı Bu haber toplam 1103 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU