Günün Tarihi:8 Mayıs 2021

Attıklarını vurdular


Adapazarı Belediyesinin düzenlediği yarışmalar kıran kırana çekişmeye sahne oldu. Atıcılar keyifli bir gün geçirdiler

        170 Sporcu katıldı   

Atıcılık ve Avcılık sporu meraklıları, geçtiğimiz gün Arifiye İl Ormanındaki Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atış Poligonunda bir araya geldiler. Adapazarı Belediyesinin bu yıl 9ncusunu düzenlediği Trap Yarışmalarına katılan 170 sporcu, hem eğlendi, hem de kıyasıya mücadele etti.  

         Protokol akın etti

Atıcılık sporunu sevdirmek ve şehrimizi bu alanda tanıtmak amacıyla düzenlenen dev organizasyon, protokol üyelerini de buluşturdu. Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer,  Atıcılık Milli Takım Antrenörü ve Sakarya Atıcılık İl Temsilcisi Saliha Kurteş, Sakarya Avcılar ve Atılcılar Dernek Başkanı Sadıl Kurteş, Sakarya Merkez Avcılar ve Atıcılar Dernek Başkanı Sedat Bıçakçı ile Hendek Avcılar ve Atıcılar Dernek Başkanı Yavuz Korkmaz, müsabakaları atıcılık tutkunları ile birlikte izledi.

Oldukça çekişmeli geçen müsabakalar Veteranlar, Avcılar ve Genç Atıcılar Kategorilerinde gerçekleşti. Atışlar sonucunda Avcı Kategorisinde Ümit Karayaka 1nci, Ural Göndönüm 2nci, Seyfettin Türk 3ncü, Genç Avcı Kategorisinde Şefik Enes Gül 1nci, Mehmet Gürel 2nci, Ahmet Gürel 3ncü, Veteran Avcı Kategorisinde ise Sedat Bıçakçı 1nci, Avdil Kurteş 2nci ve Recep Yıldız 3ncü oldu. Dereceye giren sporcuların ödüllerini Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer verdi. Bu arada yarışmaya katılan tüm atıcılara ve izleyicilere, Adapazarı Belediyesi tarafından pilav ve ayran ikramı yapıldı.  

 

16 Mayıs 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 643 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU