Günün Tarihi:21 Ekim 2021

As Akyazı’ya YENİ BAŞKAN


Çoğunluğunun sağlanması ile birlikte yapılan Olağanüstü Genel Kurulda, As Akyazıspor’un büyük bir aile olduğu mesajı verildi.

Divan Kurulundaki isimler 

Süper Amatör Lig takımlarından As Akyazıspor, geçtiğimiz gün Akyazı Amatör Spor Kulüpleri Lokalinde Olağanüstü Genel Kurul yaptı. Mevcut Başkan Sait Beşir’in açılış konuşmasıyla başlayan Kongre’de yeterli çoğunluk sağlandı ve Divan Kurulu belirlendi.

Hoş geldin Ahmet Durmuş

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (SASKF) Başkanı Yaşar Zımba’nın Başkanlığını yaptığı Divan Kurulunda Burhan Karpuz, Halit Kaymak ve Alaattin Onur yer aldı. Ardından yapılan oylama sonrasında da Akyazılı işadamı Ahmet Durmuş Başkanlığa seçildi. Durmuş’un yönetiminde Alaaddin Kılıçkeser, Bekir Durmuş, İsmet Öztürk, Metin Bayhan, Ahmet Silahçı, İrfan Yılmaz, Mahmut Aydoğan, Hikmet Kurt, Rahmi Aktürk, Hüseyin Kalyoncu, Yavuz Metin, Oğuz Anıl ve Kerim Onur yer aldı. ASKF delegeliğine ise Ahmet Durmuş, Ahmet Birinci ve İrfan Yılmaz seçildi. 

17 Mayıs 2018 , Perşembe Bu haber toplam 664 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU