Günün Tarihi:4 Haziran 2020

PTT ayağınıza geliyor


Sakarya PTT Başmüdürü Yılmaz Demir, PTT işyerlerindeki donanıma sahip olan bu mobil araçların Sakarya’da şehir merkezine uzak üniversite, Yurt-Kur Müdürlükleri, sanayi bölgeleri ve hizmet verilemeyen diğer yerler için dizayn edilen 4 adet Mobil PTT Şubesi hizmete konulduğunu açıkladı.

‘PTT her yerde’

Demir, “Türkiye genelinde yaklaşık 4 bin 500 işyeri bulunan Şirketimiz (PTT A.Ş.), bu hizmet ağını mobil araçlarla genişletiyor. PTT işyerlerindeki donanıma sahip olan bu mobil araçlar; posta, kargo, bankacılık gibi alanlardaki hizmeti Türkiye’nin her noktasına ulaştırılmakta, bu araçlar “PTT her yerde” sloganı ile faaliyete geçirilmektedir. İlimizde bir büyük boy, 3 küçük boy olmak üzere toplam 4 adet mobil araçlar şimdilik Topça, Korucuk, 15 Temmuz Caddesi, Akyazı müşterilerimizin rahatlıkla hizmet alabileceği noktalarda faaliyetlerini sürdürmektedir” dedi.

Hizmet

Demir, “Mobil PTT araçlarda merkez ve şubelerde gerçekleştirilen havale, çek işlemleri, posta, kargo, kredi kartı tahsilatı, anlaşmalı kurumlara ait elektrik ve su tahsilatları, Telefon tahsilatları ve HGS gibi işlemleri yapılacak. “PTT’nin;  ‘PTT Her Yerde’ sloganı ile acil ihtiyaç duyulan mahaller, deprem ve doğal afet benzeri gibi durumlarda, fuar, açılış, ulusal veya uluslararası gösteriler ile toplantı salonları, şehir merkezine uzak üniversite, Yurt-Kur Müdürlükleri, sanayi bölgeleri ve hizmet verilemeyen diğer yerler için dizayn edilen 4 adet Mobil PTT Şubesi hizmete konulmuştur. Amacımız, işyerlerimize gelemeyen müşterilerimizin ayağına gitmektir” diye konuştu.

 

24 Mayıs 2018 , Perşembe Bu haber toplam 706 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU