Günün Tarihi:23 Ocak 2022

Borsa’da onur iftarı


Sakarya Ticaret Borsası (STB)’nin geleneksel iftarı, Reisoğlu Tesislerinde yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Birlik ve beraberlik

STB Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinin katılım sağladığı iftar yemeğine; il protokolü, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, siyasi partilerin milletvekili adayları, başkan ce yöneticileri, borsa komiteleri ve üyelerinin yanı sıra borsa personeli katılım sağladı.

 

Sultanı Ramazan

Dualar ile başlayan programda oruçların açılmasının ardından Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı yaptığı konuşmada; “Manevi duyguların yoğun olarak yaşandığı dayanışma ve yardımlaşma duygularının güçlendiği, sultanı ramazan ayında, birlik ve beraberliğimizin en güzel göstergesi olan bu anlamlı günlerde siz değerli konuklarımız ile bir arada olmanın mutluluğu içindeyiz” dedi.  

 

Onur plaketleri

Başkan Sarı, “Ramazan ayının, ülkemizde olduğu kadar, yakın coğrafyamızda ve tüm dünyada barışa ve dayanışmaya vesile olmasını diliyorum.Bizim için önemli unsur üyelerimiz le böyle güzel bir gecede bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda geleneksel hale getirdiğimiz onur üyeliği plaketini bu akşamda borsamızda 35 ve 40. yılını dolduran üyelerimize sunacağız. Bugünlere gelmemizde katkıda bulunan tüm üyelerimize şahsım ve kurumum adına şükranlarımı sunarım” dedi.

 

Plaket alanlar

İftar yemeğinde, Vedat Gezici’ ye,Hasan Basri Gür’ e,Akova Un Yem Sanayi Ticaret A.Ş. adına Nizamettin Sarı’ ya, Et ve Süt Kurumu Sakarya Et Kombinası adına Ayşe Bitiş’eS.S 476 Sayılı Ortaköy Fındık Tarım Satış Kooperatifi adına Hasan Hüseyin Abay’a, S.S 202 Kocaali Fındık Tarım Satış Kooperatifi adına Ahmet Gökdemir’e, Adalım Süt Ürünleri Gıda Hay. İnş. Nak. Tic. San. Ltd. Şti. adına Fatih Yenipazar’a, S.S 260 Sayılı Karasu Fındık Tarım Satış Kooperatifi adına Ali Şakar’a, S.S 747 Sayılı Hendek Fındık Tarım Satış Kooperatifi adına Hüseyin Pehlivan’a Borsa Üyeliğinde 35. ve 40. Yılını doldurmalarından dolayı onur plaketi takdim edildi.

 

25 Mayıs 2018 , Cuma Bu haber toplam 727 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU