Günün Tarihi:3 Nisan 2020

Ama bizim hastane binası yarım kaldı!


Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında yıllar önce yapımına başlanan ve temelinde yaşanan sorunlar nedeniyle inşaatı geciktikçe geciken Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi binası şimdi de yarım kaldı.

Yatak sayısı belirsiz

Üzerinden birçok seçim geçmesine rağmen projesinde yaşanan sorun nedeniyle inşaatının yapımı geciken Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nin kaç yataklı olacağı bile netleşmezken inşaatı ise kaba halde öylece kaldı.

Otopark ile birlikte

Hastane binasının ne zaman biteceği belirsizliğini korurken, sağlık yetkilileri binanın ikinci kez ihaleye çıkarılacağını belirterek, “Bakanlığımız ihale ile ilgili çalışmasını sürdürüyor. Bahçede yapılacak otopark inşaatı da hastanenin ikinci kısmı ile birlikte ihale edilecek” dediler.

Ne zaman bitecek?

Bakanlık tarafından yapılacak ihale gibi hastanenin ne zaman biteceği de belirsizliğini korurken mevcut hastane binasında ise yatak sıkıntısı had safhada devam ediyor. Vatandaşlar, “Hastane binası ne zaman bitecek biz de merakla bekliyoruz” dediler.

SAÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi binasının yanına 200 yataklı diye başlanan ama şu anda kaç yataklı olacağı bile belirsiz olan  Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi binası günlerdir böylece bekliyor. Yapımından beri üzerinden 3 seçim atlatan binanın ne zaman biteceği de belirsiz…

 

25 Mayıs 2018 , Cuma Bu haber toplam 1012 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU