Günün Tarihi:4 Ağustos 2021

Sakarya’nın sorunlarını biliyorum


MHP Sakarya Milletvekili Adayı Muhammed Levent Bülbül, "6 yıl il başkanlığı yaptım. Haliyle Sakarya'nın sorunlarını biliyorum. Hemşerilerimin Ankara'da güçlü sesi olacağım" dedi.

Sesiniz olacağım

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Muhammed Levent Bülbül, seçim çalışmaları kapsamında Sapanca'da Kaymakam Ali Dal’ı, Muhtarlar Derneğini, esnafı ve meslek odalarını ziyaret etti.  Sakarya'nın sorunlarına vakıf olduğunu vurgulayan Bülbül, "Sakarya'da 6 yıl il başkanlığı yaptım. Her hafta Çarşamba günleri şehrimizin güncel sorunları ile ilgili tepkimiz ve çözüm önerilerimiz oldu. Örneğin, Bakıyorsunuz diğer Büyükşehirlere raylı sisteme çoktan geçmişler. Bizde ise halen Gar ve tren konuşuluyor. O hattın bir türlü yerin altına alınma noktasına gelinemedi. Çözümsüz kalan bu ve benzeri sorunların çözümü için  Ankara'da açmadık kapı, seslenmedik kimse bırakmayız” dedi.

Ziyaret

Kaymakam Dal, MHP heyetini kabulünde, başarı dileklerinde bulundu.  Sapanca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Tanta, Şoförler Odası Başkanı Osman Kubilay, Ziraat Odası Başkanı Necati Başar, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Çelik de, toplumda Cumhur İttifakı'nın sonuca ulaşacağı yönünde beklenti ve kanaatin var olduğunu ifade ettiler. 

28 Mayıs 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 667 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU