Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Bu işin Altı’ndan kalkacağız


Sakarya AK Parti Milletvekili adayı olarak gösterilen Ekrem Yüce, sıcağı sıcağına yaptığı değerlendirme de “biz liste de olsak da olmasak da her daim ülkemiz ve şehrimiz için hizmet eriydim. Bizim için dünde aynı bugün de verilen görev de yine aynı şeyleri düşünüyorum’ dedi.

Kaçıncı sırada olduğunun bir önemi olmadığını ifade eden Yüce, “Biz hizmet de kaçıncı sırada olabiliriz bunu düşünürüz. Şu ana kadar partimiz ve şahsımız için yapmış olduğunuz gayretli ve özverili çalışmalardan dolayı tüm ekip arkadaşlarıma, dostlarıma, teveccüh gösteren vatandaşlarımıza, tüm teşkilatlarımıza ve en önemlisi Sayın Cumhurbaşkanımıza vermiş olduğu bu görevden dolayı teşekkür eder, saygılar sunarım. ‪Kısacası şunu söylemek isterim özetle Bundan sonraki süreçte Reis bize bir görev verdi. ‘Gidin Altı’yı Yedi’yi alın’ dedi. Bu güne kadar verilen tüm görevleri en iyi şekilde yapmaya çalıştığımız gibi bu görevi de en iyi şekilde yapacağız.  Ben de diyorum ki İnşallah bize verilen bu önemli görevin Altı’ndan kalkacağız” diyerek umutlu konuştu.

28 Mayıs 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 624 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU