Günün Tarihi:25 Şubat 2020

‘Zamansız ve de gereksiz çalışma’


Akyazı Belediyesi tarafından Gazi Süleyman Paşa Camii önünden Mudurnu Caddesi istikametine doğru bir hafta önce başlatılan yaya yolu tretuvar çalışması esnafın tepki göstermesine neden oldu.

Bayram öncesi

Akyazılı esnaf belediyenin başlattığı çalışma için, “Hem havalar yağışlı, hem de Ramazan ve bayram alışverişi yapanları güç durumda bırakan bir çalışma. Biz Akyazılı esnaflar olarak çalışmayı zamansız ve gereksiz bulduğumuzu ifade ediyoruz” dediler.

Vatandaşlar

Esnafın tepki gösterdiği çalışmaya Akyazılı vatandaşlarda tepki göstererek, “Yaya yolunda ufak tefek arızalar vardı. Böyle bir çalışma başlatılacağına o ufak tefek bozuk yerlerin düzeltilmesine çalışılsaydı hem belediyenin kasasından daha fazla para çıkmayacaktı, hem de biz Akyazılılar o yaya yolunda rahat bir şekilde yürüme imkanına sahip olacaktık. Bu çalışmaya bulduğumuz isim boz- yap tır. Geçmişte olduğu gibi şimdiki Belediye yönetimi de boz yap’a öyle alıştı ki, bize geçmişi unutturdular” dediler.

Anlamsız çalışma

Akyazılılar ve esnaflar Belediyenin yapması gereken daha önemli çalışmalar olmasına rağmen bu tür boz yap çalışmasına giriyor olmasına anlam veremediklerini belirterek, “Belediyeden tek bir isteğimiz var. Bu gereksiz çalışmayı mademki başlattı , bundan sonra bizi zora sokan bu çalışmayı uzatmadan tamamlamasın” dediler. 

31 Mayıs 2018 , Perşembe Bu haber toplam 458 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU