Günün Tarihi:27 Ekim 2020

Sakarya’da Solucan Gübresi Kooperatifi


Sakarya’da yeni kurulan Anadolu Solucan Gübresi Üretim Ve Pazarlama Kooperatifi sektöre yeni bir soluk getirmek için çalışmalarına hızla devam ediyor.

Kongre

Geçtiğimiz günlerde 1. Olağan Genel Kurulunda 3 yıllığına seçilen yeni yönetimde şu isimler görev aldı. Başkan Devrim Yücel Yüncü. Yönetim Kurulu Üyeleri: Erdoğan Oral, Cihan Kıvırcık, Serkan Lokmacı, Eşber Aydın. Seçilen yeni yönetim ile birlikte projeler ve planlamalar kooperatif ortakları ile paylaşıldı.

Plan

Ülkemizde yeni bir sektör haline gelen solucan gübresi üretimi ile ilgili olarak ortaklarını bir araya getirerek ülkemiz tarımına sürdürülebilir bir şekilde organik gübre üretmek için yola çıkan Anadolu solucan gübresi üretim ve pazarlama kooperatifi nisan ayında da İzmit’te Tüyap tarafından organize edilen tarım fuarında boy göstermiş ve ilgililer ile yaptığı görüşmelerde olumlu geri dönüşler ve destek almıştı. Genel kurul sonrası ortaklar ile değerlendirmede bulunan yönetim kurulu üyeleri, her geçen gün büyüyen sektörde kooperatifi kaliteli ve verimli hale getirmenin yanı sıra ülkemize katkı sağlayan istihdam ve üretim yapan bir kuruluş haline getirmeyi öncelikli olarak planladıklarını açıkladılar.

 

1 Haziran 2018 , Cuma Bu haber toplam 1428 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU