Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

Taraklı’ya özel pullar


Taraklı Belediyesi, ilçenin tanıtımına katkı sağlamak amacıyla mükellefler ve vatandaşlara posta yoluyla gönderilen tebligat ile kutlamalara yapıştırılmak üzere özel posta pulu bastırdı.

Pul fiyatları

Taraklı Belediyesi, özel bastırdığı posta pulu ile Taraklı’nın tanıtımına destek oluyor. Üzerinde Taraklı Belediye logosu bulunan üç çeşit posta pulu sayesinde ilçenin tanıtımı sağlanıyor. 1 lira, 2.lira ve 6.50 liralık bastırılarak, PTT'den satın alınan posta pulu, Taraklı Belediyesi tarafından gönderilen zarflara yapıştırılıyor.

Pul bastırdık

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman PTT Başmüdürlüğü ile yaptıkları anlaşma çerçevesinde basımı uygun görülen pulların kendilerine teslim edildiğini belirtti.Başkan Özkaraman, "Kişisel ve Kurumsal Pul Hizmetleri Projesi kapsamında Sakarya PTT Başmüdürlüğü ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde, Taraklı Belediyesinin kurumsal logosunun yer aldığı pul bastırdık. Logolu pullarımızı resmi posta gönderilerimizde kullanacağız. Kurumsal kimliğimizin ön plana çıkması adına önemli bir çalışma olarak görüyoruz" ifadelerini kullandı. 

2 Haziran 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 537 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU