Fevzi Göz toprağa verildi4 Haziran 2018, Pazartesi

9 çocuk babası olan ve yakalandığı hastalığa yenik düşen Fevzi Göz Düzce Gümüşova İlçesi Yakabaşı Köyü’nde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından aynı köy aile mezarlığına defnedildi.

Geniş katılım

Fevzi Göz’ün cenazesine katılmak üzere Akyazı adeta Yakabaşı Köyüne akın etti. MHP Milletvekili Zihni Açba, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Akyazı Cumhuriyet Başsavcısı Bahadır Altay Bayındır, Akyazı Emniyet Müdürü İbrahim Bedir ve Komiser İshak Göz’ün mesai arkadaşları, ATSO Başkanı Şinasi Bayraktar, BORSA Başkanı Ali Şener Bayraktar, SESOB’a bağlı bazı oda başkanları, Akyazı Belediyesi Meclis üyeleri, MHP 4.sıra Milletvekili adayı Ali Doğan Eroğlu, AK Parti İlçe Başkanı Fevzi Bora, Akyazı Belediyesi Başkan yardımcıları Mehmet Çakmak ve Mustafa Kemal Aksakal, bazı mahalle muhtarları ve kalabalık bir şekilde Akyazılılar cenazeye katılarak İshak Göz ve ailesine taziye dileğinde bulundular. Fevzi Göz’ün cenaze törenine Düzce ve Gümüşova Emniyet Müdürlüğü’nde görevli müdür, amir ve memurların yanı sıra çok kalabalık cemaatin katıldığı gözlendi..

Teşekkür etti

Göz ailesi adına açıklama Komiser İshak Göz, “Acımızı paylaşmak üzere aile büyüğümüz babamızın cenaze törenine katılmak için Akyazı, Sakarya ve Düzce başta olmak üzere Gümüşova İlçemiz, çevre il, ilçe ve köylerinden gelen dost, akraba ve arkadaşlarımıza, Yakabaşlı komşularımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Kendilerinden haklarını helal etmelerini istiyorum. Cenazemizdeki geniş ve kalabalık katılım Göz ailesinin acısını son derece hafifletmiştir. Katılım gösteren herkese teşekkür ediyoruz” açıklaması yaptı. 

Bu haber toplam 672 defa okundu.