Günün Tarihi:29 Temmuz 2021

AGDAŞ ‘ın minik çevrecileri


AGDAŞ Sosyal Sorumluluk ekibi, ‘5 Haziran Dünya Çevre Günü’ kapsamında Selçukbey İlkokulu’nu ziyaret ederek öğrencilere çevre, geri dönüşüm ve güvenli doğal gaz kullanımı hakkında sunum yaptı.

225 öğrenci

5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla Camili Selçukbey İlkokuluna giden AGDAŞ Sosyal Sorumluluk Ekibi yaklaşık 225 öğrenciye çevre, geri dönüşüm ve güvenli doğal gaz kullanımı hakkında eğitim verdi.  Öğrencilere çevre bilincini aşılamaya çalışan AGDAŞ, çevrenin yaşamımızı devam ettirmek için çok önemli olduğunu ve gelecek nesillere yeşil bir çevre bırakmak için korunması gerektiğini öğrencilere eğlenceli bir şekilde aktardı.

Sertifika

2014 yılından beri devam ettirdiği proje kapsamında bin 500 öğrenciye sertifika vermenin mutluluğunu yaşayan AGDAŞ, çevreye ve öğrencilere verdiği önemi bir kez daha gösterdi. Öğrencilere tohumlu kalem ve hediye ederek öğrencileri ağaç yetiştirmeye teşvik eden AGDAŞ sunumun ardından öğrencilere çevreci yemini ettirerek Çevre Temsilcisi Sertifikası takdim etti.  AGDAŞ Sosyal Sorumluluk Ekibi üyeleri hedeflerinin daha çok öğrenciye ulaşarak çevre bilincini aşılamak olduğunu söyledi.

Eğlendiler

Pet şişelerin, metal ve kâğıt atıkların geri dönüşüm serüveni minik öğrencilerin anlayabileceği şekilde anlatan çizgi film izlettirildi. Sunumun ve çizgi film gösteriminin ardından öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çekildi. AGDAŞ Sosyal Sorumluluk Ekibi, projenin gerçekleştirilmesinde büyük destek veren Okul Müdürü Abuzer Polat, Müdür Yardımcısı Serhat Demirci ve okul öğretmenlerine teşekkür etti.

Çevreye katkı

Çevre temsilcisi, paylaşım kumbarası, spor turnuvaları, öğrenci paylaşım günleri, huzur evi ve kimsesiz çocuklara yönelik sosyal sorumluluk projeleriyle Sakarya’da çevrenin ve toplumun gelişmesi için çalışmaktadır. Sosyal sorumluluk projeleriyle Sakarya’da öncü şirket olmayı hedefleyen AGDAŞ bağlı olduğu Erdem Holding’in gücünü arkasına alarak Sakarya’da çevreye ve topluma katkı sağlamaya devam edecektir. 

5 Haziran 2018 , Salı Bu haber toplam 682 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU