Günün Tarihi:29 Kasım 2020

Konu genel kurul tarihi


Yönetim Kurulu listesini büyük ölçüde kesinleştiren ve adaylık için Startı veren Cevat Ekşi ile hem maddi, hem de manevi konuda Sakaryaspor’a büyük destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu bir araya gelecek

Birleştiler

Sakaryaspor yönetiminden istifa edenler, geçtiğimiz günlerde bir araya gelerek yeni bir oluşum için fitili ateşlemişlerdi. Cevat Ekşi Başkanlığında bir araya gelen 14 kişi arasında bazı ayrılmaların olabileceği ancak 5-6 takviye ile listenin kesinleşeceği öğrenildi. Başkan Adayı Cevat Ekşi, bugün Toçoğlu ile yapacağı görüşmede Genel Kurul tarihi ve transfer sürecini masaya yatıracağını söyledi. 

Bütçe hazır

Yola 12 Milyon TL’lik bütçe ile çıktıklarını söyleyen Cevat Ekşi, görüşme yaptığı bazı futbolcuları beklettiğini vurguladı. Sakaryaspor taraftarının bu ligde daha fazla kalınmasına tahammülü olmadığını ifade eden Ekşi; ”Genel Kurul yapılıp biran önce görüştüğüm futbolcular ile masaya oturmalıyız. Aksi taktirde teklif gelmesi durumunda her biri gider. Bu da bize sıkıntı verir” dedi.

Karara göre

Toçoğlu ile yapılacak görüşmeyi önemsediklerini vurgulayan Ekşi; ”Yol haritasızı bugünkü görüşmeye göre yapacağız. Çünkü biz Genel Kurulun biran önce yapılıp, transfer çalışmalarının başlamasını istiyoruz. Bu konuda Başkan Zeki Toçoğlu’nun görüşlerine ihtiyacımız var. Maddi konuda ise biz kendimize güvenerek yola çıktık” ifadelerini kullandı. 

6 Haziran 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 777 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU