Günün Tarihi:22 Ocak 2021

Ceza kararı onay bekliyor


Sakaryaspor’lu futbolculara verilen 100’er bin TL’lik cezanın, sezon başında, futbolculara imzalatıp TFF ye sunulan prosedüre uygun olduğu açıklandı

Hak eden

Cezanın daha çok görüntüde yar alan futbolcuları kapsadığını söyleyen Futbol Şube Sorumlusu Rahmi Şengül; ”Kimse kusura bakmayacak. Sakaryaspor kimsenin oyuncağı değil. Herkes bu kulübün değerlerine saygı gösterecek. Biz gereğini yaptık. Zaten ceza prosedürü sezon başında futbolculara imzalatılmıştı. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) onay verdiği an, ceza kesinleşecektir” dedi.

         Görüşürler

Genel Kurul tarihini öne alma gibi bir niyetlerinin olmadığını söyleyen Rahmi Şengül; ”Aday olanlar, kalmalarını istedikleri futbolcular ile görüşebilirler. Bunda bir sakınca yok ama biz Genel Kurul tarihini öne alırsak baskı yemişiz gibi bir durum oltaya çıkar. Bu da etik olmaz. Bu yüzden Genel Kurul 30 Haziran’da yapılacak” şeklinde konuştu.

         9 Kişi var

Sözleşmesi devam eden futbolculara 8-9 takviye yapılmasıyla yola devam edilebileceğini söyleyen Rahmi Şengül, 8-9 kişinin sözleşmesi devam ediyor. Onlarda sıkıntı yok. Sakaryaspor’a talip olan yönetim 8-9 takviye ile rahat bir şekil de yola çıkabilir. Yani abartacak bir durum söz konusu değil. Bu yüzden Genel Kurul süreci engel teşkil etmez” ifadelerini kullandı

6 Haziran 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 682 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU