Günün Tarihi:29 Kasım 2021

Öztürk Din görevlilerini ağırladı


Erenler Belediyesi Sakarya Park Nehir Sefasında düzenlene iftar programında din görevlileri ile bir araya geldi.

Katılım

İlçedeki din görevlilerinin yoğun katılımı ile gerçekleşen iftar yemeğine Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, AK Parti 27.Dönem Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek, İlçe Müftüsü Harun Bayraktutar, İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ katıldı.

‘Bir olmalıyız’

İftar öncesi Sakarya Parkta iftar için gelen halkın iftar sofralarını tek tek ziyaret eden Başkan Öztürk ve Atabek vatandaşlarla sohbet ederek hasbihalde bulundu.  27. Dönem Milletvekili adayı Çiğdem Erdoğan Atabek’i tanıtan İlçe Başkanı Resul Yılmaz, “Duayı duacı olmayı en iyi bilen siz din görevlilerimizden bu süreçte desteklerinizi bekliyoruz. Ülkemize dışarıdan müdahale çok fazla olduğu gibi içeriden de hainlik hinlik yapanlar da oldu ama milletimiz hakkı biliyor doğruyu görüyor. Bu yolda devam etmek ve istikrar için 24 Haziran’da seçimimiz belli. Vatanımız için milletimiz için bizi bölmeye çalışanlara karşı bir olup sandıkta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Milletvekili adaylarımıza desteklerimizi göstermeliyiz” dedi.

Bedel ödedik

İftar sonrası ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar hakkında önemli açıklamalarda bulunan Çiğdem Erdoğan Atabek konuşmasında,  “Öncelikle böyle mübarek günlerde bizleri iftar sofrasında buluşturan Belediye Başkanımız Cavit Öztürk’e teşekkür ediyorum. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları hepimiz biliyoruz. Gördük birlikte yaşadık bu süreçleri. Din görevlilerimiz ve bizler başörtüsü sebebi ile çok sıkıntılar çektik. Bizler başörtüsü sebebi ile üniversitelere alınmıyorken özel ve kamu kuruluşlarında çalışamıyorken artık mecliste milletimizi temsil edebiliyoruz. Bu noktalara gelebilmek için çok ağır bedeller ödedik” dedi

Zafer

Ciddiyetin boyutunu iyi anlamalıyız. Sizler bu toplumun kılcal damarlarısınız. Bu konuda sizlere de çok önemli işler düşüyor. Siz din görevlilerimize bu süreçte çok ihtiyacımız var destekleriniz bekliyoruz.  Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın Allah münafıklara ve kâfirlere fırsat vermesin vatanımıza milletimize fitne sokmaya çalışanları perişan eylesin. Dualar ve rabbimizin yardımı ile bu süreci zafer ile atlatacağız. Rabbim dualarımızı ve oruçlarımızı kabul etsin şimdiden Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.

Dönüm noktası

İftar programına ev sahipliği yapan Başkan Öztürk, “24 Haziran seçimleri milletimizin vatanımızın bekası için önemli bir dönüm noktasıdır. Vatanı fitnecilere karşı müdafaa etmeliyiz. Bu konuda hepimize önemli görevler düşmektedir. Birliğimize dirliğimize göz dikmiş hainleri topluma duyurarak milli birliğimize sahip çıkmalıyız. 24 Haziranda Allah’ın izni ile münafıklara karşı zafer kazanacağız” diyerek Milletvekili Atabek’e çalışmalarında başarılar dileyerek katılımlarından dolayı din görevlilerine teşekkür etti.

 

8 Haziran 2018 , Cuma Bu haber toplam 781 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU