Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Ülkü Ocakları Ferizli’de iftar


Ülkü Ocakları Ferizli İlçe Başkanı Muhammet Soylu, “İlk Oyum MHP’ye, Türk Gençliği MHP Diyor” temalı iftar programı düzenledi.

İftara katılım

Ferizli Botanik Parkta düzenlenen “İlk oyum MHP’ye, Türk Gençliği MHP Diyor” temalı iftar programına katılanlar; Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu,MHP Sakarya Milletvekili AdayıMuhammed Levent Bülbül, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş, MHP Ferizli ilçe yönetimi, MHP Ferizli eski Kadın Kolları Başkanı Fethiye Yaşar, MHP Belediye Meclis Üyesi Ali Tenha, Zeki Karadeniz, İlhan Filiz,  Ferizli Ülkü Ocakları eski Başkanı Aydın Durmuş, Karasu Ülkü Ocakları Başkanı Kadir Şentürk, Ferizli KuscaMahalle Muhtarı Fethi Tokac, AKP Ferizli ilçe başkanlığı yöneticileri, AKP Ferizli gençlik kolları teşkilatı, iş adamı Emre Ata, il ve ilçe ocak yöneticileri ile vatandaş katıldı” dedi. Başkan Soylu iftar programına katılan herkese teşekkür etti.

Seçim

Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu gerçekleştirdiği konuşmasında, “Türk Milleti 24 Haziran’da seçime gitmektedir. Bu seçim hiçbir seçime benzemeyerek, siyaset üstü bir seçim olacaktır. Bitmek tükenmek bilmeyen Türk düşmanlıklarını her fırsatta sergileyenlerin, 15 Temmuz’da başaramadıklarını tamamlamak isteyenlerle vatanını, milletini her şeyden çok seven Necip Türk Milletinin ebed müddet varlığını ilan edeceği bir seçim olacaktır. Bu vesile ile Müslüman Türk gençliği olarak omuzlarımızdaki yük ağırdır. Şerefli mazisinden almış olduğu emaneti geleceğe emin adımlarla bırakacak olan Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylemiş olduğu üzere; Ey Yükselen yeni nesil! Gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk. Onu yükseltecek, sürdürecek sizsiniz” şeklinde konuştu.

‘Çalışacağız’

Bu denli önem arz eden Türk Devletinin ebed müddet olduğunun teminat altına alınacağı bu seçim için tabir-i caiz ise gece uyumadan, gündüz yorulmadan çalışacağız. Bu seçim artık bir keyfiyet değil mecburiyet arz etmektedir. Anamıza, bacımıza, gardaşımıza, her gönüle ulaşacağız. Çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el kalmayacaktır. Bu vesile ile aklı hep Türkiye olan Milliyetçi Hareketi güçlü bir şekilde meclise taşıyacağız. Cumhur ittifakına da bütün desteğimizi verip, adayımızı cumhurbaşkanı yapacağız. Ülkemiz üzerinden kara bulutları dağıtarak tabir-i caiz ise hilal gibi doğacak, Liderimizin de söylediği gibi ‘Türk genci şimşeğe benzer’ 24 Haziran’da sandıklara şimşek olup düşeceğiz inşallah” dedi. 

12 Haziran 2018 , Salı Bu haber toplam 792 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU