Günün Tarihi:26 Ekim 2021

Adaylar vatandaşı dinliyor


Vatan Partisi Sakarya seçim çalışmalarına devam ediyor. Sakarya’dan genç milletvekili adaylarıyla ilçe ilçe dolaşarak esnafların sıkıntılarını dinliyor, Vatan Partisi’nin siyasetlerini aktarıyor.

Tek seçenek

İlçe esnaflarının yanında ilçe pazarlarına da gidip Vatan Partisi’nin Üreten Türkiye’yi hedeflediklerini ve bu konuda yapılması gerekenleri anlatıyor. Vatan Partisi Sakarya milletvekili adayı Emre Can Çelik, “Perinçek, Ermeni Soykırımı yalanını yerle bir eden liderdir. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nde (AİHM) üst üste iki dava kazanarak, Batılı emperyalistlerin dört dayatmasından birini bozguna uğratmış ve Türkiye’nin vatan savunması için silah kullanmasına yönelik suçlamaların temelini yıkmıştır. Üniversitelerde teröre karşı mücadele eden partinin gençleriyiz biz. Türkiye’nin önünde üç seçenek yok! Tek seçenek var: Birleşen ve Üreten Türkiye seçeneği! Başka deyişle Vatan Partisi seçeneği, Doğu Perinçek seçeneği” dedi.

Yükseliş

Vatan Partisi Sakarya’nın diğer genç adayı Emre Gümüşsu, “Kalkınmayı ve bölgeler arasında dengeleri sağlayan, halkı zenginleştiren Planlı ve Karma Ekonomi, Türkiye’miz için biricik çözümdür. Türkiye, Atatürk zamanında, 1930’lu yıllarda karma ekonomi yoluyla dünyanın en hızlı gelişen ilk iki ekonomisinden biriydi. Bugün Karma Ekonomi dünya ölçeğinde yeniden yükseliştedir. Perinçek önderliğinde üreticilerin hükümetini kuracağız” dedi.

 

13 Haziran 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 633 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU