Günün Tarihi:14 Temmuz 2020

‘Hiçbir oy boşa gitmez’


DP Sakarya İl Başkanlığı’nın geleneksel iftar programını gerçekleştirdi. İftarda konuşan Demokrat Parti (DP) Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül, “Milet İttifakı’na verilecek hiçbir oy boşa gitmez ve ziyan olmaz; Hepsi yerini bulur” dedi.

SP iftarda  

DP Sakarya İl Başkanlığı’nın geleneksel iftar programı parti binasında gerçekleşti. Yoğun bir katılımla gerçekleşen iftara il yönetimin yanı sıra ilçe Başkanları’nda hazır bulundu. Yemeğe ev sahipliği yapan Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül, sık sık bir araya gelerek fikir alışverişi yapmayı sürdüreceklerini kıratı yeniden şahlandıracaklarını söyledi. Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüklerini ifade eden Başkan Ergül, Millet İttifakın önemini değindi.

Fırsat eşitliği

Ergül, “Milet İttifakı’na verilecek hiçbir oy boşa gitmez ve ziyan olmaz; Hepsi yerini bulur.  Kuvvetler ayrılığı için, parlamenter sistem için, darbelerle ve darbecilerle mücadeleyi demokrasi ve hukuk içinde vermek için, normalleşmek için, ekonomi için, saygın bir Türkiye için, huzur için, hizmet için ve Sadece bazıları için değil, herkes için hukuk, adalet,  demokrasi ve fırsat eşitliği anlayışı ile Milletin bütün fertlerini kucaklamak için Milli ittifakı önemlidir” dedi.

 

14 Haziran 2018 , Perşembe Bu haber toplam 473 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU