Günün Tarihi:30 Mayıs 2020

Sakaryaspor’da Ekşi dönemi


Sakaryaspor’un Olağan Genel Kurulu dün Rüstemler Tesislerinde yapıldı. Çoğunluk aranmaksızın gerçekleşen Kongre’de Cevat Ekşi’nin listesi açık oylama ile kabul gördü

Divan kurulu

Dün yapılan Genel Kurulda Divanda Başkan olarak Hasan Alişan, üye olarak ta Ali Kayabaşoğlu, Bünyamin Müftüoğlu ve Muammer Güneş görev yaptı. Açık havada yapılan Genel Kurulda eski Başkanlardan Bülent Yılmaz ve Selahattin Aydın birer konuşma yaptılar.

Teşekkür

Başarılı bir dönem geçiren İsmail Gürses ise dünkü oturumda yeni Başkan Cevat Ekşi ve ekibine destek verdi. Kasada bulunan 7 bin 645 TL’yi yeni Başkan Cevat Ekşi’ye teslim eden İsmail Gürses, bundan sonraki süreçte de destek vereceğini ifade etti.

18 Haziran 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 829 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU